Beyoğlu masaj salonu deneyimli terapistleri sayesinde oldukça mükemmel bir seans hizmetini her zaman sizlerin beğenisine sunuyor. Ayrıca masaj yaptırmak isteyen müşterilerine özel sadece salonda değil, istenilen yerde de masaj hizmeti sağlıyor. Masaj, binlerce yıldır uygulanan bir terapi tekniğidir. Temelinde rahatlamayı sağlasa da fizyolojik açıdan tedavi amaçlı da yaptırılabilmektedir.

Masaj salonu hizmeti esnasında masöz, genellikle ellerini ve avuç içlerini kullansa da masajlarda kullanılan farklı araçlar da bulunmaktadır. Her masaj çeşidinde mutlaka temas bulunmaktadır. Dokunmanın bilimsel açıdan çok fazla yararı vardır. Bu sayede de masaj yapılan kişinin derisinin, doku altının ve sinirlerinin çeşitli tekniklerle uyarılması ile rahatlaması ve ağrılarının azaltılması sağlanır.

Beyoğlu Masaj Salonu

Beyoğlu masaj salonları bünyelerinde masajın çok farklı çeşitlerini bulundurur. Neredeyse her masaj türünde masöz, yağ kullanır. Yağların temel amacı sürtünmenin kolaylaşması ile masajın daha rahat yapılmasıdır. Ayrıca çok çeşitli bitkisel kokulara sahip bu yağları oldukça iyi etkileri bulunmaktadır.

Beyoğlu masöz arasında en iyisini bulmak için web sitemizde daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Beyoğlu masaj hizmetini profesyonel işinin ehli masöz bayanlar yapar. Eğer ki pek fazla masaj deneyiminiz yok ise klasik masaj olan İsveç masajını tercih etmelisiniz. Yağ kullanılarak yapılan İsveç masajında birçok farklı masaj tekniği kullanılır.

Bu teknikler sayesinde vücuttaki çeşitli sinir noktaları uyarılarak kan dolaşımı hızlanır. Bu sayede insan rahatlar, ağrıları azalır. Yaklaşık 60 dakika süren bu seanslarda yüz hariç vücudun her bölgesine masaj işlemi uygulanır.

beyoğlu masaj salonu
beyoğlu masaj salonu


Beyoğlu Bölgesinde Masaj Tavsiyesi

Beyoğlu masaj hizmeti için hangi masajı yaptırmalıyım diye düşünüyorsanız eğer öncelikle masaj yaptırma amacınızı seçmeniz gerekmektedir. Eğer ki gündelik stresten arınarak hafif tempolu bir masaj eşliğinde çeşitli yağların kokusu ile rahatlamak istiyorsanız aromaterapi masajını seçebilirsiniz. Bitkilerin özlerinden yapılmış olan çok güzel kokulu ve birçok olumlu etki bırakan yağlar sayesinde stersinizi atabilirsiniz.

Masözler üzerinde yapılan refleksoloji masajı ayağa yapılan bir masaj türüdür. Hem duygusal hem fiziksel hem de ruhsal bir rahatlama sağlar. Ayakta bulunan ve vücudun çok çeşitli yerlerini harekete geçiren sinirler bulunmaktadır. İyi bir masör, bu noktaları bilerek kişinin tepkisine göre parmakları ile bu noktalara baskılar yaparak kişinin rahatlamasını sağlar.

Bali masajı oldukça güçlü bir masajdır çeşitli aromalar sahip yağlar ile yapılan bu masajda eller ve ayaklara yoğunluk gösterilen masaj, diğerlerine göre biraz uzun sürebilmektedir. Oldukça iyi etkileri bulunan bu masaj türünde hem ağrılar hem de stres yok olur. Yanlış bir hareket sonucu hasar bırakılması olasıdır. Bu sebeple de deneyimli masöz bulmanız gerekmektedir.

Yaklaşık 30 dakika süren bölgesel masajlar, baş, boyun, omuz, kol, bacak ve sırt gibi seçilecek olan bölgeye yapılır. Burada amaç ağrı olan bölgede çeşitli sıvazlamalar ve ovmalar ile kan dolaşımının hızlandırılıp kasların gevşetilerek ağrıların azaltılmasıdır. Size uygun olan doğru masajı seçtiğinizde İstanbul masöz arayışınızda öncelikli olarak ne yaptığını bilen ve işinde iyi olan kişileri tercih etmelisiniz. Masaj herkes tarafından yapılacak bir şey değildir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir