Erotik masaj eşiniz veyahut partneriniz ile yaşayacağınız cinsel duygularınızı canlandıracağınız bir masajdır. Başka bir deyişle şehvetli masaj olarak bilinen bu masaj, cinsel uyarılmayı türetmek ve iyileştirmek için masaj yöntemlerinin kullanılmasıdır.

Erotik masaj, şimdi seksin bir parçası olarak kullanılabilir, bu bir ön sevişme veya sevişmenin son aşaması olabilir. Yani temelde bu, cinsel uyarılmayı sağlamak için vücudun neredeyse tüm özel bölgelerine masaj yapmakla ilgili. 

Masaj hakkında konuştuğumuzda, normalde başımıza ve vücudumuza uçucu yağlarla ve bazen de vücudun diğer kısımlarına sürtünmeyi düşünürüz. Ancak genellikle masaj veya yetişkin masajı olarak adlandırılan şehvetli masajdan bahsettiğimizde, bunun bir masaj olmadığını düşünüyoruz. 

Bunlar hiç terapi değil. Erotik masajın, şehvetli masajın veya yetişkin masajlarının bazı faydaları olduğuna harbiden inanıyor musunuz? Masaj terapisinin faydaları ve çok daha fazlası hakkında bilinmesi gereken çok şey var.

Erotik Masaj Nasıl Yapılır?

Bu tarz şehvetli masaj türevleri aslında doğaçlama yapılmaktadır, çoğu insan hayal dünyasının sınırları içerisinde gelişi güzel uygulama yapmaktadır. Örnek olarak bu tarz bir masaj yaptırmayı merak ediyorsanız çeşitli videolar izleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Bu masaj çeşitlerini eşiniz ile deneyimleye bilir ve bu tarz terapilerden mahrum kalmazsınız. Aslında, erotik bir masaj veya şehvetli bir masaj veya yetişkin masajı aslında egzersiz olarak sayılır. Bu konuyla ilgili birçok çalışma yapılmış ve yürütülmektedir. Ancak çalışmaların çoğu, masaj terapisinin ya şehvetli ya da duygusal olmayan sağlıklı beden ve zihin için iyi olduğunu göstermiştir.

Erotik masaj hakkında sıkça sorulan sorular (SSS):

Erotik masaj konumuzda bizlere iletilen en ilginç ve faydalı olabilecek tüm soruları bu başlık altında cevapladı.

Erotik masaj nasıl yapılır?

Erotik masajın belirli uygulanan bir tekniği yoktur çoğu insan hayal dünyası sınırları içerisinde doğaçlama olarak masaj yapar

En iyi erotik masaj nerede?

En iyi erotik masajın nerede bulacağınız ile ilgili çevrenizden tavsiye isteyebilir ve referans dahilinde bireysel hizmet veren terapistlerden hizmet alabilirsiniz.

Erotik masajın faydaları nelerdir?

Aslında bu tür masajlarda sağlık açısından fayda beklemek biraz mantıksız olacaktır, bunun başlıca sebebi erotik isteklerin masaja uyarlanmasıdır.

Erotik Masajın Faydaları Nedir?

Erotik masajın tıbbi olarak faydaları bilimsel olmasa dahi genel tecrübe edinmiş kişilerin izlenimlerine göre sıraladığımız bazı maddeleri sizler için hazırladık.

Masajın bilinen yüzlerce faydası bulunuyor sizler için detaylı olarak araştırmalar sonucu tüm faydaları hazırladık okumaya devam edin.

  • Kullanıcılar İçin Sağlıklı Kas ve Eklem: 

Erotik masajın mükemmel bir yararı, vücudun tüm kaslarını canlandırmaya ve gevşetmeye yardımcı olmaktır, bu nedenle yoğun bir gün geçirdiyseniz, erotik masajla kısa sürede iyi olacağınızdan emin olabilirsiniz. 

  • Ereksiyonları iyileştirir 

Partnerinizden nazik bir erotik masajla, bir ereksiyon elde etmek için gerekli uyarılmayı aldığınızdan emin olmalısınız. Uygulanan masaj tekniği, penisin kolaylıkla sertleşmesini sağlamaya yardımcı olacaktır. 

  • Ortaklar için bağ kurar 

Erotik bir masaj, sevgililer ve çiftler arasında gerçek bir dostluk yaratacaktır. Hiçbir şey iyi bir cinsel aktivite gibi bir ilişkiyi yükseltemez ve bu masajın özü budur. Birlikte sanatseverlerle buluşturacak ve yardım etmek  onları  bağlama oranını artırmak. 

  • Kaygı ve stresi öldürür 

Bu terapi aynı zamanda rahatlatıcı ve iyileştiricidir. Böylece tüm stresli sinirleri yatıştırmaya ve kişinin hissini uyandırmasına ve iç huzuru aleyhine çalışabilecek tüm korkuları dışarı atmasına yardımcı olacaktır. 

  • Orgazmik seks bu masajla emin 

Bu masaj, verici ve alıcı arasında doğru bağlantıyı kurmanın mükemmel bir yoludur ve orgazmdan önce iyi seks yapmak için mükemmel bir fikirdir. 

erotik masaj
erotik masaj

Erotik Masaj Güvenlimi?

Profesyonel bir masözden hiç erotik masaj deneyimlemediyseniz, muhtemelen randevu almanın güvenli olup olmadığını sorguluyorsunuzdur. 

İyi haber şu ki duyduklarınıza rağmen erotik masajlar tamamen güvenlidir. Sonuçta, masaj, derin rahatlama sanatında eğitilmiş uzman masaj terapistleri tarafından şehvetli tekniklerle yapılan bir masaj terapisidir.

Erotik bir masajla gevşeme ihtiyaçlarınızı ve cinsel arzularınızı karşılarsınız ve birkaç uzman bunun genel sağlığınız ve dolaşımınız için iyi olduğunu iddia eder! 

Ancak yıllarca, yanlış efsaneler ve söylentiler, güvenlik ve gizlilik gibi etik ilkelerimiz bu tür masaja olan güveni sorgulatmıştır. Aslında güvensizlik oluşturabilecek kişilere ulaştığınız kaynakları titizlikle seçmelisiniz.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir