Bizlere en çok iletilen soruların cevaplarını bu sayfamızda listeledik soruların üstüne tıklayarak cevapları görebilirsiniz.

Kalitelimasaj.com bir masaj salonu veya spa merkezi değildir. Sitemizde bulunan masözler bireysel masaj hizmeti verir ve birbirinden bağımsız çalışırlar ilgili masözle iletişime geçerek bu tarz sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

Sitemiz’de bulunan spa merkezleri, masaj salonları ve masöz ilanları ile hiç bir şekilde ilişkimiz ve yahut bir ortaklığımız yoktur sitemizde bulunan ilanlarda yer alan içerikler, resimler, videolar, telefon numaraları ilan veren kişinin eklemiş olduğu bilgilerdir. Bu nedenle masöz ile ilgili sorularınız varsa bunları ilan sahibinin kendisine sorunuz.

Sitemizde profesyonel ve kendini masaj konusunda iyi yetiştirmiş bir çok masöz bulmanız mümkün fakat hizmet almak istediğiniz masöz bazı masaj uygulamalarını yapmıyor veya tercih etmiyor olabilir. Bu nedenle herhangi bir masöz ile iletişime geçerken yaptırmak istediğiniz masaj türü hakkında sorular sorun ve ne istediğinizi net bir şekilde ifade edin.Masöz seçerken hangi hususlara dikkat etmeliyim ?

Masöz ilanı vermek istiyorsanız sitemiz’de bulunan iletişim sayfasını kullanarak karşınıza çıkan formu doldurun ve bahsi geçen ilan ile ilgili
kendinizi tanıtan kısa ve öz bilgi girin ve telefon numaranızı eklemeyi unutmayın sizinle en kısa zaman’da iletişime geçip detayları ileticeğiz.

Sitemiz İstanbul genelin’de masaj hizmeti veren masöz kişilerin profilini bulabileceğiniz daima güncel ve profesyonel bir plartform’dur.
Ve bunlara ek olarak spa merkezleri, masaj salonlarının vermiş oldukları masaj hizmetlerinin yer aldığı ilanlarına erişmeniz mümkündür.

Masaj yaptırmak istiyorsunuz ama nasıl bir hizmet istediğiniz’den  henüz emin değilseniz sitemiz’de geniş çaplı anlatımlar ile
bir çok masaj türü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusun’da bir sonraki işiniz bunu uygulama yapacak masöz bulmak olacaktır.

Her masözün verdiği masaj hizmeti çeşitleri farklılık gösterir. Yer, hizmet süresi, masaj çeşitleri ve benzeri maddelere değişkenlik gösteren masaj ücretlerini masözlerin kendisine sormanız gerekiyor.

Masaj seansları ve masözler hakkında bilgi almak istiyorsanız bu soruları masözlerin kendisine sormanız gerekiyor. Her masözün kendi profil sayfasında kullandığı telefon numarası mevcut ilgilendiğiniz masaj terapisti masöz ile istediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz.