Nişantaşı masaj salonu oldukça iyi, tecrübeli, işini bilen terapist çalışanları ile başarılı sonuçlara her daim imzasını atmaktadır. Masaj binlerce yıllık bir uygulamadır. Bizim kültürümüzün masaj temeli hamamlar olsa da farklı kültürlerden masajlar da zamanla oturmuştur. Birçok masöz tarafından uygulanan bu masajlar, farklı tekniklere ve farklı yağ kullanımlarına dayanmaktadır.

Masaj uygulamasında kullanılan yağların çeşitli etkileri bulunmaktadır. Masajda yağ kullanımı farklı kokular ile beyinde çeşitli hormonlar salgılanmasını sağladığı için masaj, sadece fiziksel değil ayrıca ruhsal olarak da rahatlama sağlamaktadır. Masaj seçimi ve kullanılacak olan yağların tercihi müşteriye bırakılmaktadır. Masaj salonları üzerinde masajda yağ kullanılsa da müşterinin isteğine göre masaj yağsız da yapılabilmektedir.

Nişantaşı Masaj Salonları

Nişantaşı masaj salonları üzerinde bayan masör tarafından kullanılan yağların da önemi vardır. Çünkü kimi yağlar içerdiği çeşitli maddeler ile alerjik reaksiyonlara yol açabilir. Özellikle badem yağı gibi yağların kesinlikle fındık gibi türlere alerjisi olan kişilere kullanılmaması gerekmektedir. Eğer sizin de buna benzer bilinen bir alerjiniz varsa masajınızı yapacak masözü önceden bilgilendirmenizde fayda vardır.

Masözler ile masaj hizmetinin faydaları saymakla bitmez. Hem kas ağrılarına iyi gelir hem de rahatlatarak günün stersini atmanıza yardımcı olur. Masajın iç organlara da oldukça iyi geldiği bilinmektedir. Bağışıklık sistemini geliştiren masaj aynı zaman da sindirim sistemi için de oldukça sağlıklıdır.

Masaj yaptıracağınız zaman kesinlikle çekinmemeniz gerekmektedir. Eğer ki çekingenliğe bağlı olarak gerilmeniz durumunda masajın hiçbir etkisini hissedemezsiniz. Böyle bir durumda da hem paranız hem de zamanınız boşa gider. Masajda temel amacınızın rahatlamak olması gerekmektedir. Stresten anksiyeteden uzaklaşmak için yaptıracağınız masaj stres kaynağına dönüştürmemeniz gerekir.

Nişantaşı masaj salonu
Nişantaşı masaj salonu

Nişantaşı masaj salonu nelere dikkat edilmeli

Nişantaşı masaj hizmeti yaptırmadan önce kesinlikle nelere dikkat edilmeli bilinmelidir. Masaj yapacak kişi, masaj yapılacak ortama, masaj esnasında kullanılacak yağlara kadar birçok şey önem taşımaktadır. Bu sebeple de iyi bir araştırma sonucu kişiler ve masaj salonlarını tercih etmeniz gerekmektedir.

Evde masaj hizmeti herkes tarafından yapılacak bir uygulama değildir. İstanbul masaj için kesinlikle size masaj yapacak kişinin iyi bir masöz olması gerekmektedir. Aksi taktirde ne yaptığını bilmeyen bir kişi sizde çeşitli sakatlıklara yol açabilir. Amacı rahatlatmak ve ağrıları dindirmek olan masajın sizde tam tersi bir etki yaratmasını istemiyorsanız masaj yapacak olan masözü iyi bir şekilde araştırarak bulmanız gerekmektedir.

Alanında uzmanlaşmış kişiler masaj yaptıklarında iyi bir sonuç alırsınız.
Nişantaşı masaj salonu üzerinde hangi masajı yaptıracağınız biraz önem taşıyabilir. Çünkü her masajın sağladığı yarar ve haz farklılık gösterir. Bu sebeple de masaj türlerini araştırarak içeriğinde neler olduğunu, masaj esnasında neler yapıldığını, hangi tekniklerin uygulandığını öğrenebilirsiniz.

Ayrıca masajın süresi de sizi ilgilendirebilir. Kısa bir masajda yarım kalmış hissedebilirsiniz. Girmiş olduğunuz masaj seansı size uzun gelerek bitmesi için beklemek sıkıcı da gelebilir. Eğer ki masaj hakkında bir bilginiz yok ise masöze danışarak size en uygun masajı birlikte seçebilirsiniz.


Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir